Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč! 🚚

S láskou k medicíně

Staymedik.cz provozují 2 lékaři.

Naše historie sahá do roku 2018, kdy jsme ještě jako studenti medicíny dostali nápad sdílet s ostatními mediky naše zápisky a mnemotechnické studijní pomůcky, které by mohly dalším medikům usnadnit zdlouhavé učení.

Vytvořili jsme proto instagramovou stránku @staymedik, kde jsme začali veřejně publikovat naše nápady a zajímavosti ze světa medicíny.

V té době žádná podobná celorepubliková komunita neexistovala, a proto se již v prvních týdnech začal náš obsah samovolně šířit mezi studenty medicíny napříč všemi lékařskými fakultami v České republice a na Slovensku.

Měli jsme z úspěchu velikou radost a v průběhu let pro naše sledující napříč všemi zdravotnickými profesemi a obory tvoříme zajímavý obsah, občas uspořádáme nějakou soutěž, tvoříme vědomostní kvízy, diskutujeme nad medicínskými tématy, rozšířili jsme se o platformy na Facebooku a YouTube a edukujeme laickou veřejnost v oblasti medicíny.

Naše myšlenky a nápady chceme kromě sociálních sítí dostat mezi naše přátelé fanoušky a všechny nadšence do medicíny i fyzicky, a proto jsme rádi, že jste zavítali na náš obchůdek, kde si třeba něco nápaditého vyberete :-).